GalerijaZmaga na 46. izvedbi dirke Giro Ciclistico Internazionale del Friuli Venezia Giulia

16. avgusta 2019

Od petka 9. avgusta do nedelje 11. avgusta je v sosednji Italiji v okolici Vidma potekala 4. etapna kolesarska dirka.  Na dirko smo prišli z dvema tekmovalcema te zanimive etapne dirke na kateri so zmagovali Primož Roglič, Luka Mezgec, Matej Lovše in še celo vrsto zvenečih imen. V letni klubski koledar smo dodali to dirko že na začetku sezone, vendar smo imeli v planu, da pošljemo v Italijo vsaj 4 člansko ekipo. Vendar zaradi različnih okoliščin smo šli le z dvema kolesarjema na odlično pripravljeno 4. etapno dirko.

Na koncu smo dosegli zmago v generalni razvrstitvi in osvojili Rosa majico.
Več v novicah:

from to
Scheduled Galerija
Tavagnaco Map

BI SE RADI PRIDRUŽILI NAŠEMU KLUBU?

SLEDITE NAM

Preverite naše aktivnosti in novice na naših socialnih omrežjih

PRIJAVITE SE NA NAŠE NOVICE