IzletiNovicaJanove kolesarske priprave 2. del

Izlet 5. maja 2022 ob 07:00

Za člane kolesarskega kluba Jan Sport smo pripravili od 5. maja 2022 do 8. maja 2022 drugi del kolesarskih priprav, ki nas bo tokrat popeljal v sosednjo Istro v obmorsko letovišče Vrsar.
1. Cenejša možnost bivanja do 6 oseb v apartmaju z dvema sobama in dnevno sobo za tri nočitve je -na enaslov- eur z prevozom iz Vrhnike do Vrsarja in nazaj. V ceno so vključene 3 nočitve, turistična taksa, organizacija in prevoz.
• Apartmaji s prostornim dnevnim prostorom, z dvema kopalnicama in spalnicama, so pravi družinski domovi.
• 67-79 m2
• Največ 6 oseb
• 2 spalnici s twin posteljo
• Dnevni prostor s kavčem za dve osebi
• Kuhinja (mikrovalovna pečica, aparat za kavo, kuhalna plošča, hladilnik)
• 2 kopalnici (kad/WC, tuš/WC)
• Sušilec za lase, Klimatska naprava, SAT TV, Telefon, Sef, Balkon.

2. Dvoposteljna soba -na enaslov- eur za dve odrasli osebi z prevozom iz Vrhnike do Vrsarja in nazaj. V ceno so vključene 3 nočitve, turistična taksa, organizacija in prevoz. Lahko z lastnim prevozom, po dogovoru.

Resort Belvedere – Sobe in Apartmaji
Sodobni apartmaji in sobe se nahajajo na rahlem pobočju in zagotavljajo krasen razgled na arhipelag Vrsarja, medtem ko so od samega Vrsarja oddaljeni le nekaj minut hoje po sprehajališču ob morju. Naselje ponuja spektakularen bazen, vodne športe, kolesa za raziskovanje okolice in bogato ponudbo športov v bližnjem športnem centru.

Kolesarstvo
Pet destinacij in štirje letni časi za dve kolesi: Rovinj, Vrsar, Bale, Svetvinčenat in Kanfanar. Čarobne vsebine za vse ljubitelje odprtega neba.


Wellnes
Naš cilj je vaš oddih dopolniti s posebnimi doživetji, ki jih omogoča Istra. Za popoln oddih morate spoznati vse lepote Istre in dan preživeti na kolesu ali v wellness centru.


Vrsar
Vrsar, živopisno ribiško mestece z zgodovino, daljšo od skorajda 2000 let, je kraj edinstvene, mirne lepote, ki jo bodo prepoznali tisti, ki iščejo sprostitev na čistih obalah, kot tudi tisti drugi, ki si želijo vznemirljivih doživetij na njegovih številnih kolesarskih in peš poteh. Prebivalci Vrsarja so v glavnem kmetovalci, vinarji, ribiči, ali pa se ukvarjajo s turizmom … in vse to ne nujno v navedenem vrstnem redu. Nasproti mesta se razlega arhipelag,ki ga sestavlja 18 nenaseljenih otokov, zaradi česar je Vrsar v povezavi z 190 privezi v marini raj za jadralce. Aeronavtika zaseda drugo mesto skupaj s skoki s padalom, paraglidingom, panoramskimi leti in športnimi letali. Seveda
obstaja veliko različnih verzij za preživljanje aktivnih počitnic v Vrsarju in okolici, bodisi
za sprehajalce, kolesarje, plavalce ali potapljače.
Vsega tega ne bi bilo brez blage mediteranske klime, razvejane obale in nedotaknjene narave v okolici Vrsarja. Za tiste željne pustolovščin in za vse, ki se radi potepajo, bo Vrsar popolno izhodišče za raziskovanje Istre in njene notranjosti, pa tudi Hrvaške, vendar najprej obiščite Limski zaliv in Rovinj.

Prijavite se lahko na elektronski naslov: kkjansport@gmail.com ali telefon 041 382 809 (Milan), najkasneje do petka 29. aprila 2022. Prijava je potrebna zaradi informacije o  interesu po udeležbi ter koordinacije prevoza in nastanitve.

Prijava bo potrjena po vplačilu na klubski TRR račun:
TRR: SI56 6100 0002 6715 505
Sklic: 99
Namen: Prostovoljni prispevek

Ponudba velja do zapolnitve prostih mest!

Življenje je potovanje… uživajte v trenutku!

Lep pozdrav
EKIPA KK JAN SPORT

from to
Scheduled Izleti Novica
Vrsar Map

BI SE RADI PRIDRUŽILI NAŠEMU KLUBU?

SLEDITE NAM

Preverite naše aktivnosti in novice na naših socialnih omrežjih

PRIJAVITE SE NA NAŠE NOVICE