NovicaŠtiri kolesarske akcije – Razgibajmo Ljubljano

17. julija 2018

S programom Razgibajmo Ljubljano želimo celo leto spodbujati Ljubljančane k aktivnemu preživljanju prostega časa. Skozi različne vsebine je prebivalcem našega glavnega mesta na voljo vrsta dostopnih informacij o možnosti za vodeno in prosto vadbo ter udeležbo na dogodkih, med priložnosti pa spadajo tudi štiri kolesarske akcije, na katerih zbirate žige, pomembno pa je, da naberete nekaj nove kondicije, porabljate kalorije, odkrijete kaj novega v naši okolici ali pa preprosto uživate v naravi s prijatelji ali sami.

Na pot se lahko podate po določenih točkah, ki vodijo čez Ljubljansko barje, okoli Ljubljane, na Mali Lipoglav ali po desetih vrhovih okoli mesta. Kartončke brezplačno dobite v obeh turistično-informacijskih centrih (Tromostovje, Krekov trg), ter v Športnem centru Triglav (Vodovodna cesta). Za zbrane žige dobite kolajno, vključeni ste v žreb uporabnih praktičnih nagrad.

BI SE RADI PRIDRUŽILI NAŠEMU KLUBU?

SLEDITE NAM

Preverite naše aktivnosti in novice na naših socialnih omrežjih

PRIJAVITE SE NA NAŠE NOVICE