NasvetiNovicaKolesarska šola za osnovnošolsko mladino na Vrhniki

6. septembra 2022
Kolesarska trgovina JAN SPORT skupaj s Kolesarskim Klubom JAN SPORT in ŠKD SUPER POTENCIAL z oktobrom pričenja s kolesarsko šolo.
Gre za kolesarski krožek, ki bo potekal 1x tedensko od oktobra do junija na Vrhniki. Namenjen je vsem šolskim otrokom od 1. do 9. razreda. Poleg osnov cestnega, MTB in BMX kolesarjenja, bo krožek zajemal tudi izlete v naravo, plezanje in napredne vaje za krepitev telesa, kondicije in koordinacije. V pomladanskem času se bodo skupine, glede na sestavo in želje otrok že specializirale in usmerila v cestno, MTB in BMX kolesarjenje.
Vabljeni vsi – MLADI IN NADOBUDNI.
EKIPA KK JAN SPORT
Nasveti Novica
vRHNIKA Map

BI SE RADI PRIDRUŽILI NAŠEMU KLUBU?

SLEDITE NAM

Preverite naše aktivnosti in novice na naših socialnih omrežjih

PRIJAVITE SE NA NAŠE NOVICE