NovicaDan za kolo

16. maja 2022

Kolesarska trgovina JAN SPORT organizira dne 21. 5. 2022 kolesarsko prireditev pred trgovino JAN SPORT na Vrhniki. Že pred časom je kolesarsko trgovino Jan Sport prevzela nova mlada ekipa, ki je sestavljena predvsem iz ljubiteljev koles in amaterskega kolesarstva, tako cestnega kot MTB, ki z veliko vnemo podpira tudi lokalne klube in amaterske kolesarje, ki tekmujejo za Pokal Slovenije.

  • KOLESARSKI KLUB JAN SPORT BO ZA VSE OBISKOVALCE IN ČLANE ORGANIZIRAL KOLESARSKO RUNDO…🚵‍♀️🚵🚴‍♀️🚴💪
  1. TRASA RUNDE: klasična Barjanka z zaključnim vzponom na Šentjošt.
    Vrhnika – Borovnica – Podpeč – Brezovica – Dobrova – Horjul – Šentjost – Podlipa – Vrhnika ~ okoli 63km / 2.5h👈
  2. TRASA RUNDE: klasična Barjanka z vzponom preko Žažarja.
    Vrhnika – Borovnica – Podpeč – Brezovica – Dobrova – Horjul – Žažar – Ligojna – Vrhnika ~ okoli 55km / 2h👈

Družaben promocijski dogodek je namenjen predvsem poleg prodaje, predstavitvi klubov in poti po Vrhniki in širši okolici.

Vsak od sodelujočih klubov bo imel svojo stojnico, kjer se bodo lahko predstavili, pridobivali člane, prodajali svojo opremo in vodili kolesarske ture po okolici Vrhnike itd.. Tokom dopoldneva bo vsak od klubov izpeljal tudi turo v okolici Vrhnike. Načeloma bodo za cestno turo poskrbeli člani Kolesarskega Kluba JAN SPORT.

VLJUDNO VABLJENI – REZERVIRAJ SI PROST TERMIN ZA NAKUPE IN NOVA DRUŽENJA V ODLIČNI DRUŽBI…😀

Trgovina Jan Sport vas Vljudno vabi na dogodek – Dan za KOLO

Scheduled Novica
Jan Sport, Pod Hruševco 34B, 1360 Vrhnika Map

BI SE RADI PRIDRUŽILI NAŠEMU KLUBU?

SLEDITE NAM

Preverite naše aktivnosti in novice na naših socialnih omrežjih

PRIJAVITE SE NA NAŠE NOVICE